Hakkımızda

SEMBOL NAKLİYAT adıyla ilk kez 2004’te İstanbul Pendik’te hizmet vermeye başladık. Ağırlık olarak ev ve ofis taşımacılığı üzerinde yoğunlaştık. Yenilikçi ve modern taşımacılık tekniklerimizle kısa süre de şahsi ve kurumsal müşterilerimizi memnun etmeyi bildik güven sağladık. SEMBOL NAKLİYAT olarak müşterimize kaliteli hizmet sunmayı ana hedef seçtik. Müşteri beklentilerine hoşnutsuzluklarına kulak verilmesine taahhütlerin en hızlı şekilde yerine getirilmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretilmesi gerekliliğini ilke edindik.

Vizyon

Firmamız, günümüze kadar müşteri odaklı çalışmayı prensip olarak edimsemiştir. Kaliteli hizmetin, ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla çağa uygun yapılanmasını sürdürmektedir. Bu bağlamda modern krolojik altyapıya, güçlü insan kaynağına ve yüksek hizmet kalitesine sürekli yatırım yapmaktadır.

Misyon

SEMBOL NAKLİYAT olarak müşterimize kaliteli hizmet sunmayı ana hedef seçtik. Müşteri beklentilerine hoşnutsuzluklarına kulak verilmesine taahhütlerin en hızlı şekilde yerine getirilmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretilmesi gerekliliğini ilke edindik.

Mükemmel
147 değerlendirmeler göre.
erkan demirci
erkan demirci
03/10/2022
Arkadaşlar çok profesyonel. Üstelik fiyatları da makul. Tavsiye ederim.
Ekrem Haciahmetoglu
Ekrem Haciahmetoglu
12/05/2022
2 saatte evimizi taşıdılar, hızlı ve temiz iş. Elinize sağlık
recep3460
recep3460
09/12/2021
İnternetten araştırarak Sembol nakliyata denk geldim 2 gün önce bu firma evimi taşıdı, çalışanlar Türkmen kardeşlerimiz çok iyi çok çalışkanlar, taşındığım evin temizliği yapıldığı için ayakkabılarına sitreç sarıp bu hususta anlayış gösterdikleri için ve hiçbir sorun yaşamadan eşyalarımı taşıdıkları için çok teşekkür ederim, bu yorumu taşımada gösterdikleri hassasiyet için kendimi mecbur hissettim, fiyat konusunda pahalı olsada eşyalarımı sapasağlam taşıdıkları için buna değdi
Pinar Senol
Pinar Senol
29/10/2021
Bugün sembolle güzel keyifli bir gün geçirdik.Mehmet ali bey öncülügunde Sıfır sorunsuz eşyalarımız yeni evimize getirildi.Göuzünuzün arkada kalmayacağı güvenli çalışan ekibe teşekkürler.