Hakkımızda

MİSYONUMUZ

İçerikte Neler Var?

 

SEMBOL NAKLİYAT adıyla ilk kez 2004’te İstanbul Pendik’te hizmet vermeye başladık. Ağırlık olarak ev ve ofis taşımacılığı üzerinde yoğunlaştık. Yenilikçi ve modern taşımacılık tekniklerimizle kısa süre de şahsi ve kurumsal müşterilerimizi memnun etmeyi bildik güven sağladık. SEMBOL NAKLİYAT olarak müşterimize kaliteli hizmet sunmayı ana hedef seçtik. Müşteri beklentilerine hoşnutsuzluklarına kulak verilmesine taahhütlerin en hızlı şekilde yerine getirilmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretilmesi gerekliliğini ilke edindik.

 

Ev taşımacılığının işleyişi ise telefonla ulaşarak veya bizi ofisimiz de ziyaret ettiğiniz de eğer dilerseniz ücretiz expertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Taşıma günü gediğinde uzman ekibimiz tarafından tüm eşyalarınız özen ve titizlikle ambalajlandıktan sonra düzgünce araca yerleştirilecektir. Boşaltma adresine gelindiğinde demonte edilmiş mobilyalarınız ve eşyalarınızın tamamı istediğiniz gibi monte edilip yerlerine kurulacaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Firmamız, günümüze kadar müşteri odaklı çalışmayı prensip olarak edimsemiştir. Kaliteli hizmetin, ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla çağa uygun yapılanmasını sürdürmektedir. Bu bağlamda modern krolojik altyapıya, güçlü insan kaynağına ve yüksek hizmet kalitesine sürekli yatırım yapmaktadır.

 

Zamanında ve güvenilir hizmet, Müşteri odaklı çalışma, ilerici vizyon .Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı, ilkeli ve tutarlı olmak, Çevreye, bireye ve insan haklarına saygı ilkeleri bizim için “olmazsa olmaz” değerlerin başında gelir ve şirketimizin misyonunu oluşturur. İlkelerimize bağlı kalarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmetler sunmak; sektörümüzdeki en önemli sorunlardan olan etkin, doğru ve hızlı bilgi akışını sağlamak verdiğimiz hizmetlerin temel taşlarıdır.

 

SEMBOL Nakliyat Size her zaman verdiği hizmetin daha iyisini sunmak için devamlı çalışıyor. Sizi bu rekabet ortamında öne geçirecek en kaliteli hizmete ulaşmak için, bu güçlü desteğe ve işbirliğine güvenebilirsiniz. Sizi yarınlara taşımak için SEMBOL NAKLİYAT….